Menu

Make It Up

Porady kosmetyczne, zdrowotne i dotyczące trybu życia prowadzącego do dobrego samopoczucia

Blogowe inspiracje

makeitup

blogi_vs_serwisy_internetowe

Hej!

Zaklepane wakacje i robienie listy zakupowej sprawiły, że zdecydowałam się na wpis, w którym podzielę się z wami moimi kosmetycznymi źródłami inspiracji. Jako, że mój blog dopiero się rozwija i w sumie nie wiem w którą stronę ostatecznie pójdę chciałabym was prosić o Wasze ulubione blogi podróżnicze i kosmetyczne - piszcie w komentarzac! :)

Oto moja lista:

http://www.jakpiekniebyckobieta.pl/ 

Oj pięknie być! I świetnie czytać babskie porady na babskie sprawy, pisane w babskim stylu! :)

http://arcy-beauty.blogspot.it/

Uwielbiam jej poczucie humory, porady na temat włosów i szczególnie to ostatni wpis, który zadecydował o wpisaniu Arcy Beauty na moją listę TOP. Jak zabrać kota na wczasy - moja siostra wycałowała mnie za wsze czasy za te porady! Czasem podróżowanie z futrzastym pupilem może przysporzyć wielu problemów, a dzięki temu wpisowi wszystko było dwa razy prostsze! Oprócz lifestyle bardzo ciekawie pisze na tematy kosmetyczne, włosowe i zdrowotne. :)

http://www.beautyness.pl/

Beautyness to miejsce, które lubię czytać, oglądać, jednak inspiruje mnie rzadko. Głównie poprzez fakt, iż skupia się na kosmetykach z wyższej półki cenowej. Jednak co jakiś czas zapisuję sobie jakiś produkt na liście "prezentowej" - czy to dla mnie, czy dla najbliższych. Czasem Beautyness skłania mnie do przemyśleń "czy luksusowe znaczy lepsze"? i porównywania tańszych odpowiedników z tymi, które zostały opisane na blogu.

http://kascysko.blogspot.it/

Powinien być na pierwszym miejscu, jednak dla mnie to istna wisienka na torcie! Kascysko to nie tylko blogerka, ale także Pani Chemiczka uczona, na uniwersytecie. Mój swoisty mentor w kwestii kosmetyków pielęgnacyjnych - balsamów, kremów, maseczek itd. Bardzo serdecznie polecam!

 

 

© Make It Up
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci